Dzień Dziecka

W tym roku Nasze Przedszkolaki obchodziły „Dzień Dziecka" przez 4 dni, ponieważ chcieliśmy Im wynagrodzić trudny dla wszystkich rok oraz częstą pracę zdalną.

„Każdy Przedszkolak to Mały Polak” - recytatorski konkurs patriotyczny

W kwietniu bieżącego roku, w naszym przedszkolu, został ogłoszony wenątrzprzedszkolny,  recytatorski konkurs patriotyczny: „Każdy Przedszkolak to Mały Polak”. Udział w konkursie wzięły wszystkie chętne dzieci, które wyrecytowały przygotowany w domu wiersz o tematyce patriotycznej.

Dzień Mamy i Taty

Dnia 25 i 26 maja w naszym przedszkolu odbyły się uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci z wielkim zaangażowaniem prezentowały swoje wiersze, tańce jak również śpiewały piosenki.

Polska to taka kraina, która w sercu się zaczyna....."

Kolejny już raz przedszkolaki z naszej placówki kultywowały tradycje związane z obchodzeniem świat narodowych.