Pasowanie na Przedszkolaka

Dnia 21.11.19 r w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pasowanie dzieci 3-letnich. To po raz pierwszy mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki.

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 14.10.19 r. w Przedszkolu Publicznym Nr 9 w Bartoszycach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości udział wzięli zaproszeni goście: wszyscy pracownicy naszego przedszkola, przedstawiciele Rady Rodziców i Rad Oddziałowych, telewizja lokalna „Bart-sat" oraz wszystkie dzieci z przedszkola. Część artystyczną przedstawiły dzieci z grupy III „Kotki".

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

7 listopada 2019 r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Na uroczystość zaprosiliśmy gości, władze naszego miasta, przedstawicieli organizacji patriotycznych, ZHP oraz rodziców i dzieci.

Szkoła pamięta

Przedszkole Publiczne nr 9 w Bartoszycach włączyło się w akcję organizowaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.