Z okazji Święta Niepodległości nasze przedszkole włączyło się do akcji #Szkoła do Hymnu.

Akcja polegała na odśpiewaniu przez społeczność przedszkolną czterech zwrotek Mazurka Dąbrowskiego. Nasze przedszkole po raz kolejny postanowiło dołączyć do akcji i 10 listopada 2020r. o symbolicznej godzinie 11:11 każda grupa zaśpiewała Hymn Narodowy. Żeby uświetnić ten dzień dzieci i nauczycielki z poszczególnych grup przygotowały krótkie przedstawienia wokalne, taneczne, recytatorskie. Następnie za pomocą aplikacji Messenger podzieliły się swoim występem z innymi grupami i obejrzały ich nagrania. Celem naszego spotkania było kształtowanie postaw patriotycznych i obywatelskich, uczenie dzieci szacunku do historii naszego kraju, symboli narodowych a także poznawanie historycznych wydarzeń naszej ojczyzny. Dzień Niepodległości był bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci naszych „Małych Polaków”.