„WITAJ WIOSNO, ZOSTAŃ Z NAMI, POWITAMY CIĘ BRAWAMI”. Dnia 21 marca 2019r. pod tym hasłem cała społeczność przedszkolna powitała radośnie wiosnę. W naszym przedszkolu panował wiosenny nastrój.

Przedszkolaki w pięknych, kolorowych strojach, przygotowanych przez rodziców brały aktywny udział w starannie przygotowanych tańcach , piosenkach, konkursach. Panowała niezwykła atmosfera a to również dlatego, że w tym dniu przyłączyliśmy się do Akcji Kolorowej Skarpetki. Chcieliśmy pokazać , że solidaryzujemy się z osobami z zespołem Downa. Nie zabrakło również marszu z Marzannami. Wszystkie grupy spacerowały w okolicy przedszkola radośnie reprezentując wiosenny okrzyk. To był cudowny dzień. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie dzieciom tak barwnych strojów oraz grzechotek.