Dnia 21.11.19 r w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pasowanie dzieci 3-letnich. To po raz pierwszy mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki.

Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, podczas którego pani dyrektor naszego przedszkola Irena Czarnecka oraz dyrektor ZAO w Bartoszycach pan Zdzisław Żytko za pomocą czarodziejskiego ołówka dokonali uroczystego aktu pasowania. Nie zabrakło życzeń i słodkich upominków od zaproszonych gości oraz dyplomów i prezentów dla każdego dziecka. Uwiecznieniem uroczystości był słodki poczęstunek , na którym mieliśmy przyjemność gościć Burmistrza Miasta pana Piotra Petrykowskiego. Był to niezwykły dzień kochane " Jeżyki" jesteśmy z Was bardzo dumni.