W dniach 14-18 grudnia 2020 r. dzieci z naszego przedszkola przedstawiły jasełka.

Głównym celem tej uroczystości było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Dzieci przebrane w kostiumy postaci z jasełek recytowały teksty i interpretowały w sposób aktorski swoje role. Sala wypełniona była aniołkami, które śpiewały kolędy, pastorałki i wspaniale recytowały przygotowane wierszyki. Do szopki przybyli też pastuszkowie oraz dzieci z różnych stron świata, które przyniosły Dzieciątku dary oraz serduszka. Nasi artyści śpiewali pastorałki i kolędy, wykonywali układy taneczno-ruchowe. Każda z grup uwieczniła te piękne chwile nagraniem, które zostało przekazane Rodzicom.