W dniach 18-20 grudnia we wszystkich grupach przedszkolnych odbyły się Jasełka bożonarodzeniowe. W młodszych grupach dzieci 3 letnich jak co roku w atmosferę świąt Bożego Narodzenia wprowadzili nas rodzice, którzy wcielając się w rolę aktorów przedstawili Jasełka dla dzieci. W starszych grupach dzieci 4-6 letnie pod okiem swoich pań przygotowały uroczyste Jasełka. W tym roku to dzieci 6 letnie z grupy „Żabki” wystawiły Jasełka dla zaproszonych gości –uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 1 oraz przedszkolaków z Przedszkola Publicznego nr 6 w Bartoszycach. Wszyscy aktorzy we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle bożonarodzeniowej dekoracji, z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, śpiewali kolędy oraz pastorałki. Przedstawienia były wyjątkowe i wzruszające. Po Jasełkach wszyscy połamali się opłatkiem, składając sobie życzenia. Na dzieci w tych wyjątkowych dniach czekała również wspaniała niespodzianka- Święty Mikołaj, który przyszedł do dzieci z wielkim workiem prezentów. Wszystkim dzieciom i rodzicom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, wspólne kolędowanie, nauczone perfekcyjnie role, kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyli wspaniałą świąteczna atmosferę.