W tym roku szkolnym nasze przedszkolaki obchodziły „Dzień Przedszkolaka” przez dwa dni.

20 września wszystkie przedszkolaki oglądały online uroczystość z okazji Dnia Przedszkolaka pt. „Jestem sobie przedszkolaczek” z udziałem postaci Kicia-Kocia oraz zjadły pyszny tort przygotowany przez rodziców i pracowników przedszkola. W tym dniu nie zabrakło również zabaw muzyczno-ruchowych i tanecznych oraz upominków z okazji tak ważnego święta. Natomiast 21 września przedszkolaki bardzo aktywnie uczestniczyły w zabawach muzyczno-ruchowych i tanecznych z udziałem animatorów zabaw z Reszla. Dzieci miały możliwość zamiany w super bohatera oraz uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem „Magicznego Dywanu”. To były naprawdę bardzo udane dni, pełne ciepła i uśmiechu! Wszystkim przedszkolakom jeszcze raz życzymy wszystkiego co najlepsze i oby ten uśmiech, który towarzyszył Wam podczas tych dwóch dni, zagościł na Waszych twarzach przez cały rok szkolny!