W dniu 25 listopada przedszkolaki z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Uroczysty dzień rozpoczął się od poznania historii tego święta, przedszkolaki dowiedziały się jak powstała ulubiona zabawka wszystkich dzieci na całym świecie, przypomniały sobie misie z różnych bajek a także zobaczyły jak wyglądają „prawdziwe” misie czyli niedźwiedzie i porozmawiały o tym, gdzie można je spotkać. W tym dniu w przedszkolu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe i plastyczne, śpiewanie piosenek, misiowe tańce. To był bardzo radosny dzień i mamy nadzieję, że na długo zagości w pamięci dzieci.