W tym roku Nasze Przedszkolaki obchodziły „Dzień Dziecka" przez 4 dni, ponieważ chcieliśmy Im wynagrodzić trudny dla wszystkich rok oraz częstą pracę zdalną.

Dzieci rozpoczęły swoje święto już 27.05.21r. oglądając i bawiąc się przy teatrzyku online Teatru Katolickiego z Krakowa. 28.05.21r. dzieci z grupy „Kotki”, „Żabki” i „Słoneczka” udzielały wywiadu Telewizji Bart-sat prezentując swoją wiedzę na temat sportu i zdradzając „Przepis na mistrza”. 31.05.21r. wszystkie przedszkolaki uczestniczyły w zabawach na dmuchanych zabawkach w ogrodzie przedszkolnym. Starsze dzieci korzystały z podwójnej zjeżdżalni a młodsze z dmuchanego zamku. 01.06.21r. dzieci uczestniczyły w zabawach ruchowych i zawodach sportowych w ogrodzie przedszkolnym, które zorganizowały nauczycielki. Wszystkie przedszkolaki zjadły w tym dniu pyszne lody i otrzymały prezenty niespodzianki. Cieszymy się, że w tych trudnych czasach udało nam się uzyskać u dzieci tyle uśmiechu i radości. Jeszcze raz życzymy wszystkim dzieciom dużo radości!!!