Kochana Babciu, kochany Dziadku,  dziś Wam przynoszę po jednym kwiatku, do tego dokładam serdeczne życzenia, niech wam się spełnią wszystkie marzenia!

Z okazji Dnia Babci i Dziadka wszystkie dzieci z Przedszkola Publicznego nr 9 przygotowały wcześniej upominki dla swoich kochanych Babć i Dziadków, które wręczyły Im w dniu Ich święta – 21 i 22 stycznia 2021r. Dnia 09.02.2021r. w przedszkolu odbyła się z tej okazji uroczystość w grupach: „Biedronki” i „Słoneczka”. Niestety w tym roku bez obecności najważniejszych Gości. Dzieci przygotowały piękny program artystyczny, na który składały się: wierszyki, życzenia, piosenki, tańce z wykorzystaniem różnych rekwizytów, który przedstawiły w sali udekorowanej specjalnie na tę okazję.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy miłego odbioru podczas oglądania udostępnionych filmów z występami dzieci.

PS Ze względu na zaistniałą sytuację w przedszkolu pozostałe grupy przedstawią występ w późniejszym terminie.