Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych Babć i Dziadków. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków.

To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Każda grupa wspólnie ze swoimi paniami przygotowała część artystyczną, na której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne oraz wręczyły własnoręcznie przygotowane laurki. Po wspólnym poczęstunku wnuczęta wraz z Babciami i Dziadkami aktywnie brały udział w zabawach i konkursach.

18.01.19 r. w naszym przedszkolu mieliśmy przyjemność gościć niezwykłą kapelę „Rogóżanie", która uświetniła uroczystość z okazji obchodów Dnia Babci i Dziadka w naszym przedszkolu. Dziękujemy bardzo za wspaniały koncert i z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie