Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Dnia 10.01.20 r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, delikatne motylki, rycerzy, smoka, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana... Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach oraz różnorodnych zabawach ruchowych przygotowanych przez specjalnie zaproszoną grupę artystyczną. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie naszym przedszkolakom tak pięknych, balowych strojów.