Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.

11.01.19 r. w naszym przedszkolu pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Niezwykle ciekawie przygotowane zabawy, tańce, pląsy oraz korowody prowadzone przez grupę artystyczną pani Alicji Tomaszewskiej sprawiły, że tego dnia czuliśmy się naprawdę bajecznie. Dzieci świetnie się bawiły. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo a uśmiech nie znikał z twarzy naszych przedszkolaków.