NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

7 listopada 2019 r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Na uroczystość zaprosiliśmy gości, władze naszego miasta, przedstawicieli organizacji patriotycznych, ZHP oraz rodziców i dzieci.

Szkoła pamięta

Przedszkole Publiczne nr 9 w Bartoszycach włączyło się w akcję organizowaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 14.10.19 r. w Przedszkolu Publicznym Nr 9 w Bartoszycach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości udział wzięli zaproszeni goście: wszyscy pracownicy naszego przedszkola, przedstawiciele Rady Rodziców i Rad Oddziałowych, telewizja lokalna „Bart-sat" oraz wszystkie dzieci z przedszkola. Część artystyczną przedstawiły dzieci z grupy III „Kotki".

KONKURS PLASTYCZNY

Konkurs plastyczny „Odpady segreguję i czystą bartoszycką ziemię kształtuję”