Powitanie Wiosny

„WITAJ WIOSNO, ZOSTAŃ Z NAMI, POWITAMY CIĘ BRAWAMI”. Dnia 21 marca 2019r. pod tym hasłem cała społeczność przedszkolna powitała radośnie wiosnę. W naszym przedszkolu panował wiosenny nastrój.

Bal karnawałowy

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.

Dzień Babci i Dziadka

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych Babć i Dziadków. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków.

Jasełka

W dniach 18-20 grudnia we wszystkich grupach przedszkolnych odbyły się Jasełka bożonarodzeniowe. W młodszych grupach dzieci 3 letnich jak co roku w atmosferę świąt Bożego Narodzenia wprowadzili nas rodzice, którzy wcielając się w rolę aktorów przedstawili Jasełka dla dzieci.