Święto Niepodległości

Z okazji Święta Niepodległości nasze przedszkole włączyło się do akcji #Szkoła do Hymnu.

Szkoła pamięta

W tym roku szkolnym nasze przedszkole włączyło się w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła pamięta”. Celem tej inicjatywy było zorganizowanie działań upamiętniających ważne postaci oraz wydarzenia poprzez różnorodne działania.

Szkoła do Hymnu

Z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości Ministerstwo Edukacji Narodowej wraz z Radą Dzieci i Młodzieży zachęcają szkoły i inne placówki oświatowe w Polsce i za granicą do włączenia się w akcję „Szkoła do Hymnu”.

Dzień głośnego czytania

Dnia 24.09.2020r. gościliśmy w przedszkolu Panią Jasię i Asię z Miejskiej Biblioteki Oddziału dla Dzieci i Młodzieży w Bartoszycach. W tym dniu włączyliśmy się w akcję „Dnia Głośnego Czytania”.