Drodzy Rodzice!

W związku z koniecznością zaplanowania pracy w przedszkolach  w miesiącach: lipiec i sierpień 2021 r.  prosimy o zadeklarowanie, kto z Państwa potrzebuje w tym czasie  opieki przedszkola dla swojego dziecka.

Rodzice zdecydowani,  aby posłać  dziecko w lipcu lub/i sierpniu do przedszkola,  zobowiązani są do wcześniejszego  zgłoszenia  tego faktu  dyrektorowi przedszkola za pośrednictwem  deklaracji  udostępnionej w grupach przedszkolnych  lub mailowo (na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)  do dnia 14.06.2021r. (zgłoszenia po tym terminie będą rozpatrywane tylko w sytuacji wolnych miejsc w nowo utworzonych grupach wakacyjnych ).

W związku z zapobieganiem rozprzestrzeniania się COVID-19, przedszkola nadal będą funkcjonowały  zgodnie z reżimem sanitarnym tzn. zgodnie z wszystkimi obowiązującymi wytycznymi GIS i MEN ( dopóki nie ulegną one zmianie).  Proszę o przemyślaną decyzję.

Dyrektor przedszkola

Anna Korejwo