Deklaracja zgłoszenia na wakacje 2021

Drodzy Rodzice!

W związku z koniecznością zaplanowania pracy w przedszkolach  w miesiącach: lipiec i sierpień 2021 r.  prosimy o zadeklarowanie, kto z Państwa potrzebuje w tym czasie  opieki przedszkola dla swojego dziecka.

Rodzice zdecydowani,  aby posłać  dziecko w lipcu lub/i sierpniu do przedszkola,  zobowiązani są do wcześniejszego  zgłoszenia  tego faktu  dyrektorowi przedszkola za pośrednictwem  deklaracji  udostępnionej w grupach przedszkolnych  lub mailowo (na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)  do dnia 14.06.2021r. (zgłoszenia po tym terminie będą rozpatrywane tylko w sytuacji wolnych miejsc w nowo utworzonych grupach wakacyjnych ).

Zarządzenie nr 10

zarzadzenie nr 10 20

Zarządzenie nr 9

w sprawie czasowego zawieszenia zajęć w Przedszkolu Publicznym nr 9 w Bartoszycach ze względu na sytuację epidemiologiczną