Szanowni Państwo,

w związku z zaistniałą sytuacją informujemy, że na czas zamknięcia przedszkola, opłaty za wyżywienie i świadczenia nie będą pobierane.

Już wiadomo- do świąt się nie zobaczymy.

Bardzo troszczymy się o Wasze dzieci jak i o Was drodzy Rodzice.

Dołożymy wszelkich starań, żeby wzajemnie się wspierać, szukać rozwiązań na sytuacje problemowe. Dzieci w przedszkolu „uczą się” świata poprzez zabawę.

Drodzy rodzice!

Zachęcamy wszystkie dzieci do aktywnego spędzania czasu w domu. Każdego dnia będziemy polecać różne formy aktywności. Wszystkie wykonane przez dzieci prace plastyczne i karty pracy zachowajcie, ponieważ wykorzystamy je do stworzenia w przedszkolu „Wystawy prac”. Prosimy, aby prace były podpisane. Życzymy przedszkolakom miłej i kreatywnej zabawy!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że obecna sytuacja związana z koronawirusem to dla nas wszystkich ciężki czas. W tych trudnych chwilach chcielibyśmy wesprzeć Państwa udostępniając codziennie propozycje zabaw i aktywności dla dzieci oraz materiały do samodzielnego wydruku. Będą to różne pomysły na to, co możecie wspólnie robić w domu, aby aktywnie spędzić wolny czas. Mamy nadzieję, że obecna sytuacja nie potrwa długo i szybko wrócimy do normalności. Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia Państwu oraz naszym kochanym przedszkolakom.

Różne pomysły na to, co możecie wspólnie robić w domu